Около 04:45 ч. на 24 май, в района на бургаската

...
Около 04:45 ч. на 24 май, в района на бургаската
Коментари Харесай

Полицейска гонка в Бургас: Кола падна от пътното платно, трима мигранти са в болница

Около 04:45 ч. на 24 май, в региона на бургаската улица " Струга ", в посока УМБАЛ – Бургас, чиновници от бранш " Пътна полиция " към ОДМВР – Бургас създали опит да спрат за инспекция лек автомобил със софийска регистрация. Водачът не се съобразил с полицейските разпоредби и траял придвижването си, като ускорил в посока бул. " Никола Петков ".
 
Минути по-късно автомобилът паднал от дейната пътна лента директно до входа на подлеза сред комплексите " Зорница " и " Изгрев ", от страната на бл. 21 в к-с " Зорница ". Установено е, че лидерът е избягал, като е изоставил в купето на автомобила трима мигранти, самоопределили се като мароканци. Мъжете са откарани за обзор в УМБАЛ – Бургас, а дейностите по определяне и задържане на лидера не престават.
Източник: zonanews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР