Шофьор избяга след гонка с полицията в Бургас, изоставени са трима мигранти
Около 04.45 ч. през днешния ден в региона на бургаската улица „ Струга “ в посока УМБАЛ - Бургас чиновници от бранш „ Пътна полиция “ към ОДМВР - Бургас създали опит да спрат за инспекция лек автомобил „ Мерцедес “, със софийска регистрация, чийто лидер не се съобразил с полицейските разпоредби и траял ускорявайки придвижването си в посока бул. „ Никола Петков “.
Минути по-късно автомобилът паднал от дейната пътна лента директно до входа на подлеза сред комплекси „ Зорница “ и „ Изгрев “ от страната на бл. 21 в к-с „ Зорница “.
Констатирано е, че лидерът на „ Мерцедес “ избягал, изоставяйки в купето на автомобила трима мигранти, самоопределили се, като мароканци. Мъжете са откарани за обзор в УМБАЛ - Бургас, а дейностите по определяне и задържане на лидера на автомобила не престават.
Минути по-късно автомобилът паднал от дейната пътна лента директно до входа на подлеза сред комплекси „ Зорница “ и „ Изгрев “ от страната на бл. 21 в к-с „ Зорница “.
Констатирано е, че лидерът на „ Мерцедес “ избягал, изоставяйки в купето на автомобила трима мигранти, самоопределили се, като мароканци. Мъжете са откарани за обзор в УМБАЛ - Бургас, а дейностите по определяне и задържане на лидера на автомобила не престават.
Източник: moreto.net
КОМЕНТАРИ




