ОКЛАХОМА СИТИ (AP) — Шай Гилгеус-Александър вкара 30 точки и

...

Тъндър записа най-високия си брой точки за сезона при победа със 146-107 над Уизардс

ОКЛАХОМА СИТИ (AP) — Шай Гилгеус-Александър вкара 30 точки и Оклахома Сити Тъндър победи Вашингтон Уизардс със 146-107 в петък вечер.

Чет Холмгрен добави 25 точки и 10 битки за Оклахома Сити, която стреля 59,8% от игра и 50% от 3 точки. Тъндър означи най-високия си общ брой от точки за сезона, засенчвайки своите 140 точки при успеха над Сан Антонио на 24 януари.

С успеха Тъндър се приближи до половин мач от Минесота за води в Западната конференция. Тимбъруулвс се изправят против Милуоки Бъкс по-късно в петък.

Оклахома Сити водеше с 80-57 на полувремето и 117-81 след три четвърти през нощта, когато организацията призна 10 някогашни играчи като част от Thunder Legacy Weekend.

Джордан Пул вкара 21 точки от пейката, а Кори Кисперт добави 20 точки за Вашингтон (9-47), който загуби 10 следващи мача.

Оклахома Сити вкара 80 точки през първото полувреме и водеше с 23 точки на почивката. Гилджъс-Александър (20) и Холмгрен (19) комби...