ОКЛАХОМА СИТИ (AP) — Майлс Тюнър отбеляза 24 точки, за

...

Търнър отбелязва 24, води Пейсърс при победата със 121-111 над водещия на Запад Тъндър

ОКЛАХОМА СИТИ (AP) — Майлс Тюнър означи 24 точки, с цел да помогне на Индиана Пейсърс да победи Оклахома Сити Тъндър със 121-111 във вторник вечерта.

Тайрис Халибъртън имаше 18 точки и девет асистенции, а Паскал Сиаким добави 18 точки и 11 битки за Пейсърс, които стреляха 53,9% от игра и прекъснаха поредицата от три победи на Оклахома Сити.

Шай Гилгеус Александър означи 30 точки и 10 битки, Лу Дорт означи 18 точки, а Чет Холмгрен добави 15 точки и 13 битки за Тъндър, който се изравни с Денвър Нъгетс на върха в класирането на Западната конференция.

Гордън Хейуърд започва за първи път от 11 мача, откогато бе сменен на Оклахома Сити, и означи девет точки за 30 минути. Той стартира на мястото на Джейлън Уилямс, който бе навън с навехнат десен гален. Уилямс е голмайстор номер 2 на Оклахома Сити този сезон с 19 точки на мач.

Индиана водеше с 56-40 с малко повече от минута до края на първото полувреме, преди Тъндър да стартира. Оклахома Сити понижи недостига...