ОКЛАХОМА СИТИ (AP) — ЛеБрон Джеймс отбеляза най-високите за сезона

...

ЛеБрон Джеймс отбеляза най-високите за сезона 40 точки, Лейкърс победи Тъндър, за да сложи край на пропуска от 4 мача

ОКЛАХОМА СИТИ (AP) — ЛеБрон Джеймс означи най-високите за сезона 40 точки, а Лос Анджелис Лейкърс победи Оклахома Сити Тъндър със 129 -120 в събота вечер, с цел да прекъсне поредност от четири загуби.

Антъни Дейвис, който назова този мач наложителен за победа, добави 26 точки, 11 битки и седем асистенции за Лейкърс. Руи Хачимура вкара 21 точки, а Остин Рийвс записа 11 точки и 10 асистенции за Лос Анджелис, който водеше с 1-5 след спечелването на шампионата през сезона.

38-годишният Джеймс беше 13 от 20 от полето, като означи пет тройки без пропуск и извърши всичките си девет наказателни удара. Той също имаше седем битки, седем асистенции и две блокади.

Шай Гилгеус-Александър вкара 34 точки за Оклахома Сити. Джалън Уилямс добави 28, а Чет Холмгрен се регистрира с 19 точки и 10 битки. Тъндър завоюва три следващи победи и пет от шест.

Хачимура вкара 16 точки през първото полувреме, с цел да помогне на Лос Анджелис да поведе със 71-59 на почивката. Лейкърс стреляха 60%...