Огромно дърво е паднало около 11 часа днес върху три

...
Огромно дърво е паднало около 11 часа днес върху три
Коментари Харесай

По чудо без жертви и ранени! Огромно дърво падна и смачка три коли в Монтана

Огромно дърво е паднало към 11 часа през днешния ден върху три автомобила в центъра на Монтана. Инцидентът е станал наоколо до алея „ Яворов “.

На място са пристигнали полицейски екипи.

За благополучие няма потърпевши хора.

 

Живеещи в околните блокове допускат, че дървото е паднало поради изгнили корени и поради това, че е било напоено от поройния дъжд през нощта.

Има нанесени вреди по колите.

Източник: Нова телевизия

Още вести четете в: България За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News
Източник: safenews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР