По чудо без жертви и ранени! Огромно дърво падна и смачка три коли в Монтана
Огромно дърво е паднало към 11 часа през днешния ден върху три автомобила в центъра на Монтана. Инцидентът е станал наоколо до алея „ Яворов “.
На място са пристигнали полицейски екипи.
За благополучие няма потърпевши хора.
Живеещи в околните блокове допускат, че дървото е паднало поради изгнили корени и поради това, че е било напоено от поройния дъжд през нощта.
Има нанесени вреди по колите.
Източник: Нова телевизия
Още вести четете в: България За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл NewsИзточник: safenews.bg
КОМЕНТАРИ




