Огромна тапа се е образувала на автомагистрала Струма край Благоевград

...
Огромна тапа се е образувала на автомагистрала Струма край Благоевград
Коментари Харесай

Огромни задръствания на АМ Струма край Благоевград и Кресна

Огромна запушалка се е образувала на автомагистрала " Струма " край Благоевград в посока София, оповестяват пътуващи в обществените мрежи. Шофьори осведомят и за километрични тапи в региона на Кресна.

От АПИ още преди дни предвидиха, че през днешния ден трафикът ще бъде извънредно натоварен по главните посоки и автомагистралите поради всеобщото завръщане след почивните дни около 24 май.

Ситуацията в региона се усложни в допълнение, откакто основен път Е-79 бе изцяло затворен за придвижване и в двете направления в сектора след Симитли. Причината бе т, зародила по-рано през днешния ден, при която почина 60-годишна жена. Към този миг придвижването по основния път към този момент е възобновено.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР