Огнеборците продължават пети ден да гасят пожара в нефтено депо

...
Огнеборците продължават пети ден да гасят пожара в нефтено депо
Коментари Харесай

Русия пети ден гаси пожара в нефтено депо в Краснодарския край

Огнеборците не престават пети ден да гасят пожара в нефтено хранилище в Краснодарския край в Русия, оповестява " Ройтерс ".

при офанзива с дрон, за която управляващите упрекнаха Украйна.

" Един от резервоарите и петролните артикули в оборудването горят ", показаха от администрацията през вчерашния ден.

Към 17:00 часа локално време през вчерашния ден площта на пожара в депото покрай село Кавказская бе към 2000 квадратни метра.

предходната нощ след разлив на нефтен артикул.

Руското външно министерство съобщи, че офанзивата е нарушаване на съглашението за прекъсване на офанзивите против енергийната инфраструктура в границите на напъните за обезпечаване на преустановяване на огъня във войната в Украйна.

В събота локалните управляващи докараха противопожарни влакове, натоварени с вода, с цел да оказват помощ в битката с пожара.

Депото е железопътен терминал за доставки на съветски нефт за водопровод за Казахстан.
 Пожарът в петролно хранилище в Краснодарския край се разраства Обновена
Пожарът в петролно хранилище в Краснодарския край се разраства

Ранени са двама пожарникари
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР