ОФК „Първа Атомна” победи на свой терен „Мизия 2005” /

...

Драма на мач в Козлодуй! Вратарят на Мизия изпадна в безсъзнание след ритник в главата

ОФК „ Първа Атомна” победи на собствен терен „ Мизия 2005” / Кнежа/ с 3:0 в част от XXII кръг на Северозападна трета лига.
Първото полувреме на мача приключи с нулево тъждество. През втората част обаче домакините съумяха да се наложат и бързо осъществиха три точни попадения. С по един гол се разписаха Николай Ганчев, Александър Веселинов и Пламен Валериев.
По време на дуела тежко бе контузен вратарят на Кнежа. При офанзива Гроздан Илиев от „ Първа Атомна” уцели в главата с крайник вратаря на „ Мизия 2005”, който изпадна в безсъзнание и се наложи да бъде откаран неотложно в Центъра за незабавна здравна помощ в Козлодуй. Илиев бе изпъден и получи червен картон.
„ Много тежък мач, огромно напрежение съвсем от самото начало. Червен картон за нас при 0:0, само че стигнахме до успеха 3:0”, добави още наставникът на нашите момчета Николай Нинов.
Следващият мач на „ Първа Атомна” е на 26 април, от 17.00 часа, когато ще гостува на отбора на „ Партизан” / Червен бряг/.
Източник: bulnews.bg