Офисът на Партия ГЕРБ – Стара Загора за пореден път

...
Офисът на Партия ГЕРБ – Стара Загора за пореден път
Коментари Харесай

Офисът на ГЕРБ – Стара Загора за пореден път беше обект на вандалски акт

Офисът на Партия ГЕРБ – Стара Загора за следващ път беше обект на вандалски акт от страна на двадесетина души. През последните седмици те са предизвикани от политическа партия „ Възраждане “ и гражданско придвижване БОЕЦ и от техните представители в Стара Загора Искра Михайлова  Искра Михайлова Искра Михайлова е родена на 7 септември 1957 година в София, България. Завършила е компетентност и Митко Трайков. На 13 септември вечерта вандали засипаха стълбите пред офиса на ГЕРБ с скотски тор, отпадъци и хвърляха яйца по прозорците и вратата, оповестиха от Политическа партия ГЕРБ.

Това е жестоко нарушение на публичния ред и посягане върху общинска благосъстоятелност. Считаме, че сходни дейности са отвратителни, ненормални и неприемливи. Хора с деструктивно държание не могат да бъдат опция за ръководство на страната и общината.

Участниците в снощния вандалски акт в Стара Загора минаха границите с вулгарното си държание и с това, че използваха за задачите си малолетни деца, които по тяхна команда скандираха политически лозунги.

Това ли са полезностите, които желаеме да виждаме в утрешния ден?

Що се отнася до резултатите в Стара Загора през последните 9 години, те в действителност са забележими. Градът се развива, притеглят се европейски средства за възстановяване на градската среда, просветителна, културна, спортна и пътна инфраструктура, качеството на въздуха и чистотата. Това е политиката на Живко Тодоров  Живко Тодоров Живко Тодоров е роден на 21 септември 1981 година в гр. Стара Загора, България. Завършва ГПЧЕ „ Ромен, получил доста високо доверие от съгражданите си за трети следващ мандат като кмет на общината.

Никой от партия ГЕРБ в Стара Загора не си е разрешавал да противодейства на гражданските митинги, тъй като те са част от демократичните права на хората. Демокрацията обаче значи всеки да има също и своите отговорности и отговорности.

Областното и общинското управление на политическа партия ГЕРБ – Стара Загора показва острата си позиция против вандалските прояви и внесе сигнали до Районна прокуратура - Стара Загора и в Областна дирекция на Министерство на вътрешните работи - Стара Загора.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР