Офис на застрахователна компания Олимп е бил запален умишлено в

...
Офис на застрахователна компания Олимп е бил запален умишлено в
Коментари Харесай

Огнена вендета срещу застрахователна компания: Запалиха офис в Бургас с факли и коктейл „Молотов”


Офис на застрахователна компания " Олимп " е бил разпален съзнателно в събота, минути преди среднощ. Бандитите атакували помещението на ул. " Константин Величков ", към 23:30 ч. 

Подпалвачите атакували офиса, като счупили панорамното стъкло и хвърлили вътре факли и бутилка със запалителна течност. Огънят е сподавен от един противопожарен екип и четирима огнеборци. Пламъците унищожили оборудването в помещението, както и вътрешното тяло на климатик.

Разследващите работят по няколко версии за палежа. Източници на Флагман.бг разкриха, че измежду тях са неразплащане на застрахователната компания с длъжници.

Важно! Това дълго време никой не ни го е казвал, а е толкоз значимо! Никога не носете облекла, които са били..

Влез и виж!



Влез в този момент в най-бързорастящата група в България. Присъедини всички свои другари във "Фейсбук " -

ТИ, РЕПОРТЕРЪТ! Снимай и пускай всичко свободно!

https://www.facebook.com/groups/157731821468957/



Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР