Очаквана победа с 2:0 взе Спартак на стадион Плевен срещу

...

Ботев не затрудни Спартак

Очаквана победа с 2:0 взе Спартак на стадион " Плевен " против Ботев (Луковит) в мач от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. Капитанът Цветан Петров осъществя двете попадения. Още с началния съдийски сигнал домакините натиснаха и пропуснаха да открият резултата посредством Станислав Иванов и Любомир Тодоров. Последният обаче подаде навръх Петров и той стреля неспасяемо от границата на наказателното поле – 1:0 в средата на полувремето.

В идващите минути топката съвсем не напускаше половината на Ботев. След почивката превъзходството на плевенчани продължи, само че този път липсваха головите рискове. В 72-ата минута Антонио Иванджиков насочи единствения удар към вратата на Спартак. При ответната офанзива Петров бе изведен очи в очи с вратаря Васил Тодоров и го трансферира за окончателното 2:0.
Северозападна Трета лига 12 кръг, неделя 21 октомври  Спартак (Плевен) 2:0краен резулат  Ботев (Луковит)