Очаква се Рубен Диаш и Джон Стоунс скоро да се

...
Очаква се Рубен Диаш и Джон Стоунс скоро да се
Коментари Харесай

Помощникът на Пеп Гуардиола коментира отсъствието на двама ключови играчи

Очаква се Рубен Диаш и Джон Стоунс скоро да се завърнат в игра, откакто пропуснаха успеха на Манчестър Сити над Ливърпул за четвъртфинала на ФА Къп, съобщи помощник-треньорът Пеп Лийндерс.

Диаш отсъства от игра, откогато беше изваден на полувремето по време на загубата на Сити с 2:1 от Реал Мадрид в Шампионската лига на 17 март, а португалският бранител не се причисли към националния тим по време на неотдавнашната пауза сред националните тимове. 

" Рубен получи травма в петък в последните минути на тренировката. Ще преценим положението му. Мисля, че му направиха още веднъж обзор, тъй че ще забележим ", стартира експертът.

Стоунс се отдръпна от националния тим на Англия, откакто беше неизползвана запаса при успеха на Сити над Арсенал на финала за Купата на лигата на Англия на 22 март, а 31-годишният футболист ще желае да потвърди положителната си форма преди Световното състезание това лято. Последното му присъединяване беше при успеха с 3:1 за Купата на Футболната асоциация против Нюкасъл на 7 март, когато изигра 90 минути.

" Джон, почтено казано, мисля, че няма да остане дълго време, само че не беше разполагаем в събота ", приключи Лийндерс.

Наградата на Сити за безапелационната победа с 4:0 над Ливърпул на Арне Слот в събота е полуфинал против тима от Чемпиъншип Саутхемптън.
 Бивш халф на Манчестър Сити може да отнесе санкция от над 5 млн. евро
Бивш халф на Манчестър Сити може да отнесе санкция от над 5 млн. евро

Самир Насри с голям гаф
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР