Ден на траур е 25 май в Благоевград
Обявявам 25 май (понеделник), за ден на печал по отношение на трагичните условия, при които почина малолетно дете, а друго пострада тежко.
Това разгласи Методи Байкушев, кмет на Благоевград.
Всички тържествени мероприятия на територията на общината се анулират. Там, където анулацията е невъзможна, събитията да стартират с минута безмълвие.
Концертът на площад „ Македония ” довечера от 20:00 ч. също ще стартира с минута безмълвие. Изказвам своите откровени съболезнования към фамилията и околните на детето. Мислите и молитвите ми са с тях, написа още Байкушев.
Припомняме, че в Благоевград беоткрито умряло малолетно момиче, а малолетен юноша бе откаран в болница в тежко положение и с заплаха за живота. Други двама младежи са арестувани. Предполага се, че младежите са използвали наркотични субстанции, съобщи bTV.
Това разгласи Методи Байкушев, кмет на Благоевград.
Всички тържествени мероприятия на територията на общината се анулират. Там, където анулацията е невъзможна, събитията да стартират с минута безмълвие.
Концертът на площад „ Македония ” довечера от 20:00 ч. също ще стартира с минута безмълвие. Изказвам своите откровени съболезнования към фамилията и околните на детето. Мислите и молитвите ми са с тях, написа още Байкушев.
Припомняме, че в Благоевград беоткрито умряло малолетно момиче, а малолетен юноша бе откаран в болница в тежко положение и с заплаха за живота. Други двама младежи са арестувани. Предполага се, че младежите са използвали наркотични субстанции, съобщи bTV.
Източник: darik.bg
КОМЕНТАРИ




