Обвиняемият мафиот, син на легендарен мафиот на име Квак Квак“,

...
Обвиняемият мафиот, син на легендарен мафиот на име Квак Квак“,
Коментари Харесай

На мафиота Гамбино в хазартния скандал в НБА беше отказано освобождаване под гаранция поради опасения, че ще прибегне до методите си за подправяне на свидетели

Обвиняемият мафиот, наследник на именит мафиот на име „ Квак Квак “, беше отхвърлен във вторник под гаранция в сензационното дело, включващо нагласени игри на карти в НБА – заради опасения, че ще се върне към метода си на подправяне на очевидци.

Адвокатите на 53-годишния Антъни Руджиеро-младши настояха за гаранция от 5 милиона $, застрахована от фамилията и приятелите му по време на чуването за освобождение под гаранция на известния мафиот Гамбино във федералния съд в Бруклин.

Но арбитър Джоузеф Марутоло се съгласи с прокурорите, че историята на Руджеро предвещава това, което той би направил, в случай че бъде освободен: манипулиране на очевидец.

...

Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР