На изборите за български парламент в Северна Македония гласуваха 461 български граждани
Общо 461 български жители са подали гласа си в петте секции на територията на Република Северна Македония в днешните избори за български парламент.
В секцията, отворена в постройката на българското посолство в Скопие, са дали своят вот 181 гласоподаватели, в Генералното консулство на страната ни в Битоля гласа си са подали 115 български жители, 63-ма са дали своят вот в Охрид, 60 в Струмица, 42 в Прилеп.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




