Нови контейнери за разделно събиране на отпадъци са поставени в село Долно Озирово
Община Вършец продължава да се грижи за чистотата на градчето и околните обитаеми места
В село Долно Озирово към този момент е сложена нова тройка контейнери за разделно събиране на боклуци. По този метод се обезпечава улеснение на жителите.
" Нека дружно пазим природата по-чиста и по-красива, като изхвърляме отпадъците разделно и отговорно! ", написаха от локалната администрация на страницата си във Facebook.
В село Долно Озирово към този момент е сложена нова тройка контейнери за разделно събиране на боклуци. По този метод се обезпечава улеснение на жителите.
" Нека дружно пазим природата по-чиста и по-красива, като изхвърляме отпадъците разделно и отговорно! ", написаха от локалната администрация на страницата си във Facebook.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




