Община Мездра кани жителите и гостите на гр. Мездра на

...
Община Мездра кани жителите и гостите на гр. Мездра на
Коментари Харесай

Община Мездра Ви кани на поклонение по повод 152 години от гибелта на Васил Левски

Община Мездра кани жителите и гостите на гр. Мездра на общоградско поклонение във връзка 152 години от гибелта на Апостола на свободата Васил Левски (1837-1873 г.). 

Поклонението ще се състои на 19 февруари 2025 година (сряда) от 11:00 часа пред бюст-паметника на Васил Левски в градинката зад ОУ " Христо Ботев ". 

В програмата на възпоменателната демонстрация ще вземат присъединяване рецитатори от Детска школа за художествено слово към НЧ " Просвета 1925 ", Вокална група " Детски свят " и Група за художествено слово към Център за поддръжка за личностно развиване, възпитаници от ПГ " Васил Левски " и от ПГ " Алеко Константинов ".  

Нека дружно да сведем глави през саможертвата и безсмъртното дело на Васил Левски! Заповядайте на поклонението, приканват от пресцентъра на общината. 
Източник: zonanews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР