Образувано е досъдебно производство за катастрофата в Разград, при която пострада 62-годишен мъж
Образувано е досъдебно произвеждане по отношение на с присъединяване на три автомобила, станало нощес в Разград, оповестиха от Областната дирекция (ОД) на Министерство на вътрешните работи в града.
Шофьор на 20 години на автомобил БМВ, движещ се по улица „ Васил Левски “ в посока центъра на града, не е спрял на червен сигнал на светофарната уредба. Той е навлязъл в кръстовището и е блъснал лек автомобил „ Ауди “, ръководен от 62-годишен мъж от разградското село Трапище. Вследствие на удара двата автомобила се завъртели и се блъснали в изчакващ на червен сигнал лек автомобил „ Опел “, ръководен от 60-годишен гражданин на Разград.
При злополуката е потърпевш водачът на аудито. Той е превозен в болничното заведение в града, където са открити фрактури на лумбален прешлен, шест ребра и лопатката на лявата ръка.
Пробите за приложимост на алкохол на тримата водачи са негативни. На управлявалия беемвето е взета кръвна проба за химичен разбор за приложимост на наркотични субстанции, допълват от ОД на Министерство на вътрешните работи в Разград.
Шофьор на 20 години на автомобил БМВ, движещ се по улица „ Васил Левски “ в посока центъра на града, не е спрял на червен сигнал на светофарната уредба. Той е навлязъл в кръстовището и е блъснал лек автомобил „ Ауди “, ръководен от 62-годишен мъж от разградското село Трапище. Вследствие на удара двата автомобила се завъртели и се блъснали в изчакващ на червен сигнал лек автомобил „ Опел “, ръководен от 60-годишен гражданин на Разград.
При злополуката е потърпевш водачът на аудито. Той е превозен в болничното заведение в града, където са открити фрактури на лумбален прешлен, шест ребра и лопатката на лявата ръка.
Пробите за приложимост на алкохол на тримата водачи са негативни. На управлявалия беемвето е взета кръвна проба за химичен разбор за приложимост на наркотични субстанции, допълват от ОД на Министерство на вътрешните работи в Разград.
Източник: bta.bg
КОМЕНТАРИ




