Областта изгуби над 1800 жители само за годинаС над 1

...
Областта изгуби над 1800 жители само за годинаС над 1
Коментари Харесай

Починалите в Русенско са три пъти повече от новородените

Областта изгуби над 1800 поданици единствено за година
С над 1 800 души е намаляло популацията на област Русе през 2025 година, макар регистрирания позитивен миграционен баланс, оповестяват от " КИС 13 ". Данните на Териториалното статистическо бюро разкриват задълбочаваща се демографска рецесия, при която броят на смъртните случаи фрапантно надвишава този на ражданията в района.
РЕКЛАМА
Източник: dunavmost.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР