Областният управител на област Плевен инж. Мартин Мачев идоц. д-рИван

...
Областният управител на област Плевен инж. Мартин Мачев идоц. д-рИван
Коментари Харесай

Областният управител инж. Мартин Мачев присъства на откриването на изложението „Избирам да уча и остана в България“

Областният шеф на област Плевен инж. Мартин Мачев идоц. д-рИван Малкодански – ръководител на Общински съвет – Плевен, откриха публично ревюто на българските университети и колежи под надпис „ Избирам да изучавам и остана в България “, което се организира в Хотел Ростов – гр. Плевен.

Форумът събира представители на 36 висши учебни заведения от цялата страна, които показват своите специалности, благоприятни условия за образование, условия за банкет и вероятности за професионална реализация в България.

В своите обръщения инж. Мартин Мачев и доцент доктор Иван Малкодански показаха признателност към участниците във форума и насочиха обръщение към учениците да създадат осведомен избор за своето висше обучение. Те показаха вяра младежите да изберат своето висше учебно заведение, да завършат сполучливо и след това да се завърнат в Плевен, с цел да осъществят своите познания и умения в интерес на района.

Специален посетител на събитието бе Тереза Маринова – олимпийски първенец и почетен жител на Плевен, която почете форума със своето наличие.

По време на откриването бе показана и къса тържествена стратегия от възпитаници от НУИ " Панайот Пипков ", които способстваха за празничната атмосфера на събитието.

Изложението ще се организира на 23 и 24 февруари и е с вход свободен за всички гости.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР