ОБЪРН, Алабама (AP) — Джони Брум имаше 17 точки, Денвър

...

№ 11 Обърн стяга защитата, побеждава Мисисипи Стейт със 78-63

ОБЪРН, Алабама (AP) — Джони Брум имаше 17 точки, Денвър Джоунс вкара 15, а № 11 Обърн отскочи от посещение загуба от четвъртия Тенеси с победа със 78-63 над Мисисипи Стейт в събота.

Обърн (22-7, 11-5 SEC) даде тона със отбраната си, защото Мисисипи Стейт пропусна 17 от своите първите 19 изстрела. Тигрите в никакъв случай не изоставаха и записаха девет блокади и осем откраднати топки при успеха.

Мисисипи Стейт (19-10, 8-8) понижи преднината на Обърн от 17 точки на полувремето до осем при оставащи 13:28. Auburn отговори с 10-3 лична серия, с цел да възвърне контрола над играта.

Джош Хъбард приключи с 23 точки, в това число 20 през второто полувреме, за Булдогс. Толу Смит добави 14 точки и 10 битки.

Абитуристът от пети курс на Auburn Jaylin Williams игра в своя 135-и мач в кариерата, счупвайки върха на програмата, държан преди този момент от Frankie Sullivan. Уилямс означи 10 точки при завръщането си в титулярния състав на Тигрите, откакто получи травма в коляното...