ОБЪРН, Алабама (AP) — Джейлин Уилямс вкара 21 точки, Денвър

...

Завръщайки се на домашния корт, номер 16 Обърн слага край на двубоя с поражение с 81-54 на Вандербилт

ОБЪРН, Алабама (AP) — Джейлин Уилямс вкара 21 точки, Денвър Джоунс добави рекордните за сезона 19 и Номер 16 Обърн се възвърне от следващите загуби на пътя с победа с 81-54 над Вандербилт в сряда вечерта.

Обърн (17-4, 6-2 Югоизточна конференция) пое контрола над играта с преобладаваща отбрана. Вандербилт стреля единствено 26,8% от игра, в това число пукотевица 11 от 39 при опити за 2 точки.

Вандербилт (5-15, 0-7) бе воден от Вен-Алън Лубин, който имаше 17 точки и 12 битки. Евън Тейлър вкара 14 точки, а Тирин Лорънс добави 12 точки за Комодорс.

Комодорите останаха съвсем седем минути без маркиран гол от игра през първото полувреме, помагайки на Тигрите да усилят ранната си преднина до двуцифрено число.

Johni Broome разкри отбраната на Auburn с пет блокади, 16 точки и 11 битки.

Обърн, който след тежки пътувания до Алабама и щата Мисисипи, означи завръщането си вкъщи със мощна ранна пукотевица. Джоунс вкара три тройки в първите четири...