Нюкасъл пропусна да се отдалечи малко от зоната на изпадащите,

...

Нюкасъл пропусна шанс да се отдалечи от опасната зона

Нюкасъл пропусна да се отдалечи малко от зоната на изпадащите, откакто приключи 1:1 в семейството си на Уулвърхамптън. Капитанът Джамал Лалелс откри резултата в 52-ата минута. Рубен Невеш изравни в 73-ата минута с първия си гол с глава за " вълците ". Той се възползва от центриране на Педро Нето. За четвърти следващ път двава тима приключват при резултат 1:1.

" Свраките " преобладаваха през огромна част от мача и пропуснаха няколко отлични благоприятни условия за гол. Мигел Алмирон удари гредата рано през първото полувреме.

Мартин Дубравка изигра първия си мач във Висшата лига за този сезон. Вратаря можеше и да се намеси по-добре при гола на Невеш, само че направи ужасно избавяне, с цел да спре Фабио Силва в края на дуела.

Отборът на Стив Брус е тъкмо над чертата на 17-о място и 4 точки пред 18-ия Фулъм. Уулвс е на 12-о място с актив от 34 точки.

Премиър лийг 26 кръг, събота 27 февруари  Нюкасъл 1:1краен резулат  Уулвърхамптън