Нюкасъл представи зашеметяващо представяне през второто полувреме, когато свраките спряха

...

Нюкасъл разби четирима Челси, след като вдигна голямо представяне през второто полувреме

Нюкасъл показа зашеметяващо показване през второто полувреме, когато свраките стопираха инерцията на Челси във Висшата лига с победа с 4-1 на Сейнт Джеймс Парк.

Грешката на Jamaal Lascelles от първото полувреме даде шанса на Raheem Sterling да анулира откриването на Alexander Isak с великолепен директен свободен удар, само че капитанът на Newcastle даде преднина на своя тим с топов удар с глава в часа.

След това Джоелинтън се нахвърли върху грешката на Тиаго Силва в деня, в който той стана най-старият полеви състезател на сините в историята на 39 години и 64 дни.

Отличният Антъни Гордън направи положително соло изпитание след седем минути, с цел да запечата гол голяма победа, съвършеният отговор на провалянето на свраките с 2-0 от Борнемут преди интернационалната пауза.

Че беше реализирано без 13 старши играчи – Джо Уилок и Емил Крафт се причислиха към листата с жертви в навечерието на мача – това ще бъде източник на голямо задоволство за старши треньора Еди Хау. <...