Нюкасъл посреща Челси в мач от 16-ия кръг на Висшата

...

НА ЖИВО: Нюкасъл - Челси, ясни са стартовите 11

Нюкасъл посреща Челси в мач от 16-ия кръг на Висшата лига. Срещата е с начален час 19:30 и може да я гледате онлайн по DIEMA SPORT 2, а Gong.bg ще наблюдава всичко най-интересно минута по минута.

" Свраките " са във феноменална домакинска форма, като имат едвам една загуба през 2022-та година във Висшата лига и тя е от Ливърпул. Нюкасъл е 4-ти във Висшата лига с актив от 27 точки, като продължава да демонстрира хубава игра и атакуващ футбол.

Челси е в сложна обстановка, като тимът има проблеми с голям брой отсъстващи играчи, а и игрово отборът на Греъм Потър не наподобява на своя най-много от благоприятни условия. Отборът е на 8-ма позиция с 21 точки и ще се надява при победа през днешния ден да бъде в топ 5, с цел да приключи добре преди Световното състезание.

Стартови сформира:

Нюкасъл:  22. Ник Поуп, 2. Киерън Трипиър, 5. Фабиан Шер, 4. Свен Ботман, 33. Дан Бърн, 36. Шон Лонгстаф, 39. Бруно Гимараеш, 28. Джо Уилък, 24. Мигел Алмирон, 7. Жоелинтон, 20. Крис Ууд

Треньор:  Еди Хау

Челси:  16. Едуар Менди, 14. Трово Чалоба, 26. Калиду Кулибали, 28. Сезар Азпиликуета, 67. Люис Хол, 5. Жоржиньо, 8. Матео Ковачич, 12. Рубен Лофтъс-Чийк, 23. Конър Галахър, 19. Мейсън Маунт, 18. Армандо Броя

Треньор:  Греъм Потър