Нюкасъл отнесе с 5:1 Уест Хем насред Лондон, за да

...

Нюкасъл съсипа Уест Хем, Юнайтед би Брентфорд

Нюкасъл отнесе с 5:1 Уест Хем посред Лондон, с цел да продължи преследването на място в Топ 4. Свраките са трети с 53 точки, колкото има и четвъртият Манчестър Юнайтед.

Червените дяволи надделяха Брентфорд с 1:0, с цел да вземат първи триумф, откогато победиха Нюкасъл във финала за Карабао Къп. След това те бяха в. Петият Тотнъм е с 50 точки, само че и мач повече.

Иначе Уест Хем самичък оказа помощ за провали си, допускайки куп неточности в отбрана. Калъм Уилсън и Жоелинтон вкараха за 0:2 още в първите 15 минути. Курт Зума върна един гол за чуковете в края на първата част. След почивката Агуер и Фабиански сбъркаха за попадения на Исак и още веднъж Уилсън..  Жоелинтон в добавеното време направи 1:5.

Маркъс Рашфорд вкара единствения гол на „ Олд Трафорд “. Той се разписа в средата на първото полувреме след асистенция на Забицер. Попадението е 15-о за него през сезона във Висшата лига и 28-о във всички шампионати.

Брентфорд позволи едвам второ проваляне в 17 кръга.
Източник: flashnews.bg