Нюкасъл обмисля да опита да привлече под наем Хари Магуайър

...
Нюкасъл обмисля да опита да привлече под наем Хари Магуайър
Коментари Харесай

Нюкасъл също ще се включи в битката за Хари Магуайър

Нюкасъл обмисля да опита да притегли чартърен Хари Магуайър от Манчестър Юнайтед, оповестява пресата в Англия. “Червените дяволи ” обаче избират да се разделят с бранителя за непрекъснато, а не след година още веднъж да търсят решение на същия проблем. Освен това от “Олд Трафорд ” не желаят да подсилят директен съперник за топ 4, само че да не получат рационална финансова отплата за това. Магуайър бе притеглен от Лестър през лятото на 2019 година, когато за него бяха платени 80 милиона паунда. Той се показа мощно в първите си два сезона, само че в последните два позволи поредност от неточности. През последната акция той загуби титулярното си място в отбора на Ерик загар Хаг и записа едвам 16 мача в Премиър лийг, множеството като запаса. 
 Новият треньор на Тотнъм пожела Хари Магуайър Новият треньор на Тотнъм пожела Хари Магуайър
От Нюкасъл пък желаят да подсилят състава си преди присъединяване в Шампионската лига следващата година във всяка една линия и Еди Хау вижда взимането на умел състезател като Магуайър чартърен за добра опция. Астъ Вила и Тотнъм също се интересуват от футболиста, само че към момента не са оптравили предложения.
 Две от трансферните цели на Тен Хаг са изразили желанието си да преминат в Манчестър Юнайтед Две от трансферните цели на Тен Хаг са изразили желанието си да преминат в Манчестър Юнайтед
Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.

Регистрирай сe

Снимки: Gettyimages
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР