НЮАРК, Ню Джърси (AP) — Джак Хюз записа гол и

...

Джак Хюз има гол и асистенция, Нико Доус прави 27 спасявания, за да поведе Дяволите над Сиатъл с 3-1

НЮАРК, Ню Джърси (AP) — Джак Хюз записа гол и асистенция за първия си път точки, откогато беше контузен при започване на януари, Нико Доус направи 27 спасявания и ненадейно настроените към отбрана Ню Джърси Девилс победиха Сиатъл с 3-1 в понеделник вечерта, донасяйки трета поредна загуба на Кракен.

Тайлър Тофоли и Доусън Мърсър също вкара за Ню Джърси, който опустоши серията от два мача за сезона със Сиатъл. Дяволите позволиха един регулаторен гол в последните два мача, губейки от Каролина с 1-0 в събота.

Защитникът Уил Борген вкара по средата на третия интервал, с цел да лиши Доус от първия си шаут в кариерата и първия за Дяволите на сезона. Джоуи Дакорд резервира Кракен в играта, като направи 34 спасявания.

Водещи с 1-0 при започване на втория интервал, Хюз и Мърсър означиха в първите пет минути на втория интервал, с цел да обезпечат на Ню Джърси възглавница до края на пътя.

Хюз, който получи травма в горната част на тялото на 5 януари против Чикаго и пропусна 11 мача, завоюва у...