НЮ ЙОРК (AP) — Стивън Къри имаше 31 точки и

...

Къри има 31 точки и 11 борби, води Уориърс до победа със 110-99 над Никс

НЮ ЙОРК (AP) — Стивън Къри имаше 31 точки и 11 битки, възвръщайки се от нулево първо полувреме в последния си мач с дабъл-дабъл доникъде на този мач и Голдън Стейт Уориърс победиха Ню Йорк Никс със 110-99 в четвъртък вечер.

Джонатан Куминга добави 25 точки за Уориърс, които удължиха своята серия от победи на посетители до седем мача, най-дългата им от 11 следващи победи през сезон 2018-19.

Уориърс се състезаваха към преднина от 14-0 и в никакъв случай не изоставаха, макар че в никакъв случай не направляваха доста дълго. Те отвориха серия от обилни възглавнички, само че Никс с къси играчи продължиха да го връщат до работещ марж.

Голдън Стейт не им разреши да се върнат до дъно и завоюваха за 10-ти път от общо 12 мача.

Къри беше 0 за 7 в първото полувреме на успеха във Вашингтон във вторник, за първи път той беше без гол през две четвърти от 23 ноември 2012 година Този път той означи тройка, с цел да открие резултата и имаше 17 точки и 10 битки до почивката, като за повторно в кари...