Метс постави релефа Дрю Смит в 15-дневен списък с контузени с изкълчване на десния лакът
НЮ ЙОРК (AP) — Релефистът на Метс Дрю Смит беше включен в 15-дневния лист с контузени в сряда с изкълчване на десния лакът, несвоевременно удар за Ню Йорк булпен, който към този момент липсва спрян по-близо Едуин Диас.
Дясната ръка Тай Адкок беше извикан от Triple-A Syracuse, с цел да размени Смит в листата, известие, което Метс направи към 40 минути преди първия терен на техния мач от Subway Series против Ню Йорк Янкис на Citi Field.
Ходът беше изработен със задна дата към понеделник.
Смит е 1-1 с 3.06 ERA и две спасявания в 19 участия този сезон. Той беше в Иллинойс от 24 април до 1 юни заради болежка в дясното рамо.
30-годишният десничар направи дебюта си във Висшата лига с Метс през 2018 година и е питчърът с най-дълъг стаж в тима.
Ню Йорк играе с човек по-малко без Диас, който стартира да изтърпява наказване от 10 мача във вторник, откакто беше изпъден от успеха над Чикаго Къбс в неделя вечерта, защото имаше нелегално непознато вещество в ръката си.
Смит б...
Прочетете целия текст »




