НЮ ЙОРК (АП) — Остън Матюс и Мич Марнър отбелязаха

...

Матюс и Марнър вкараха по два гола, докато Мейпъл Лийфс победиха Рейнджърс със 7-3

НЮ ЙОРК (АП) — Остън Матюс и Мич Марнър означиха по два гола, а ветеранът Мартин Джоунс направи 28 спасявания в първия си старт за Торонто като Мейпъл Лийфс победиха Ню Йорк Рейнджърс със 7-3 във вторник вечерта.

Матюс добави две асистенции и Мейпъл Лийфс също получиха голове от Конър Тиминс и Кале Ярнкрок, като усъвършенстваха резултата си до 5-0-2 в последните си седем мачове.

Торонто водеше с 4-1 след 20 минути, само че Ню Йорк вкара два пъти през втория интервал, с цел да понижи изоставането до един, преди Марнър да получи втория си мач за вечерта в пауър игра при започване на третия.

Блейк Уилър вкара два пъти, а Мика Зибанеджад означи гол за Рейнджърс, който загуби за трети път в четири мача.

Джоунс поддържа титуляра на Торонто Иля Самсонов, а Джоузеф Уол навън заради пострадване на глезена. Джоунс влезе с облекчение, откакто Уол беше засегнат предишния четвъртък против Отава, като направи девет спасявания при 10 удара за успеха. 33-годишният Джоунс, който също е играл...