НЮ ЙОРК (AP) — Мениджърът на Eagles веднъж каза на

...
НЮ ЙОРК (AP) — Мениджърът на Eagles веднъж каза на
Коментари Харесай

В записан от десетилетия разговор мениджърът на Eagles каза, че „разглезената рок звезда“ забавя биографията на групата

НЮ ЙОРК (AP) — Мениджърът на Eagles един път сподели на техния акредитиран биограф, че книгата му не се разгласява заради търкане от „ капризна рок звезда “, съгласно запис, пуснат в съда в четвъртък.

„ Ще излезе, когато Бог Хенли каже, че може “, сподели Ървинг Азоф в същия телефонен диалог отпреди години, явно имайки поради съоснователя на групата Дон Хенли. „ Сега всичко зависи от Господ. “

Записът се появи по време на наказателния развой против трима специалисти по колекционерска активност, упрекнати в скрит план за задържане и продажба на листове с ръкописни текстове на чернови до мегахита “Hotel California ” и други любимци на Eagles.

Биографът, Ед Сандърс, не е упрекнат по делото, само че той го взема поради, защото е продал почти 100-те страници на един от обвинените. Хенли и прокурорите настояват, че документите са били откраднати, като споделят, че Сандърс ги е получил от вкъщи на Хенли, с цел да изследва книгата и е бил задължен да ги върне на Ийгълс.

Обвиняемите Едуард К...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР