НЮ ЙОРК (AP) — Майлс Търнър вкара 23 точки, а

...

Майлс Търнър, Тайрис Халибъртън задвижват Пейсърс до победа със 125-111 над Никс

НЮ ЙОРК (AP) — Майлс Търнър вкара 23 точки, а Тайрис Халибъртън добави 22, с цел да поведе Индиана Пейсърс до победа със 125-111 над Ню Йорк Никс в събота вечер.

Паскал Сиакам добави 19 точки, а Т. Дж. Макконъл приключи с 16 за Индиана, която вкара 61% (50 за 82) в мача, в това число 48,3% (14 за 29) от отдалеченост за 3 точки. Айзая Джаксън приключи с 12 точки, а Арън Несмит имаше 13.

Джейлън Брънсън се завърна в състава на Никс, откакто пропусна загубата от Далас в четвъртък заради навехнат десен гален и означи 39 точки.

Алек Бъркс се завърна в Ню Йорк като част от договорката с Боян Богданович от Детройт Пистънс преди крайния период за търговия в четвъртък. Бъркс, който беше с Никс от 2020-22 година, вкара 22 точки, а Богданович означи всичките си 11 точки през първото полувреме на дебюта си в Ню Йорк.

Прешъс Ачиуа вкара 15 точки, а Донте ДиВинченцо 14 за Никс, които изгубиха три от четири след рекордна за сезона серия от девет победи. Ню Йорк играе без титулярите...