НЮ ЙОРК (AP) — Мат Ремпе и четвъртата линия на

...

Четвъртата линия на Мат Ремпе и Рейнджърс излиза много в мач 1

НЮ ЙОРК (AP) — Мат Ремпе и четвъртата линия на Ню Йорк Рейнджърс направиха усещане наличието си при започване на серията от първия кръг против Вашингтон Кепитълс в неделя.

Джими Веси означи гол и асистенция, любимецът на домакинската аудитория Ремпе също означи гол, а Баркли Гудроу направи две асистенции при успеха на Рейнджърс с 4-1.

„ По време на плейофите се нуждаете от всичките четири линии “, сподели Гудроу. „ Ако успеем да вкараме гол или два, явно това е голямо за тима. Така че това е добър метод да стартираме, ние просто ще продължим. “

Физическата линия влезе в него рано, когато Ремпе беше освиркван да нападна, с цел да даде на Capitals мощна игра 2:07 в мача.

След под напрежение начален интервал, в който Рейнджърс надиграха Кепитълс със 7-4, Ремпе изведе Рейнджърс на таблото в 4:17 на секундата. Той получи отклоняване в предната част на вратата от Веси и го опустоши в около вратаря Чарли Линдгрен.

Това беше първият гол на Ремпе в първия му мач от п...