НЮ ЙОРК (AP) — Кели Оубре младши имаше 18 точки

...

76ers победиха Knicks със 79-73, позволявайки най-ниския брой точки в НБА този сезон

НЮ ЙОРК (AP) — Кели Оубре младши имаше 18 точки и 10 битки, а Philadelphia 76ers държаха Ню Йорк Никс на върха най-нисък брой точки в НБА този сезон, печелейки със 79-73 в неделя вечерта в грозното начало на серия от два мача.

По-малко от два месеца откакто Джоел Ембийд означи 70 точки самичък, с цел да сложи връх за франчайз на 76ers, за известно време изглеждаше, че нито един от тимовете може да получи толкоз доста в неделя.

Филаделфия водеше с 37 -31 на полувремето, най-слабото първо полувреме в мач от НБА, откогато Портланд поведе Детройт с 34-31 на 30 март 2019 година, в мач, извоюван от Пистънс с 99-90.

Резултатът се усили в второто полувреме, когато 76ers най-сетне получиха задоволително вноски, с цел да пресечен серия от три загуби. Бъди Хийлд имаше 16 точки, а Пол Рийд добави 13.

Тобиас Харис приключи с 11 точки и 12 битки за 76ers, които бяха ръководени от Никс в предходните две срещи този сезон, само че в този момент могат да разделят серия с победа, когато тимовете...