НЮ ЙОРК (AP) — Карлос Родон допусна две неспечелени ръни

...

Rodón, Verdugo водят Yankees над Marlins с 3-2 за начало 10-2, съвпадайки с най-добрия резултат на Ню Йорк

НЮ ЙОРК (AP) — Карлос Родон позволи две неспечелени ръни в шест ининга плюс, Алекс Вердуго беше хазаин и New Йорк Янкис победи Маями Марлинс с 3-2 във вторник вечерта, с цел да изравни най-хубавия си старт от 12 мача.

Ню Йорк завоюва четвъртата си поредна победа и се усъвършенства до най-хубавия резултат 10-2 във Висшата лига, изравнявайки стартовете на Янкис през 1922, 1949 и 2003 година

Маями падна до 1-11 за първи път от 11 следващи загуби след начална победа през 1998 година Марлинс са първият тим, който губи 11 от първите си 12 от Балтимор през 2010 година

Родон (1-0) позволи четири попадения в шест ининга за четвъртата си победа от 12 съдийски решения, откогато подписа шестгодишен контракт на стойност $162 милиона. Той е 1-0 с 1.72 ERA в три старта.

Вердуго се възхищаваше на първия си хазаин на Yankee Stadium в райета, падайки на едно коляно, откакто замахна против A.J. Метащ 1-0 на Пук. Той видя по какъв начин топката кацна няколко реда обратно от късата веранда вдясно и подвигна ръка по...