НЮ ЙОРК (AP) — Франсис Тиафо смята, че е загубил

...
НЮ ЙОРК (AP) — Франсис Тиафо смята, че е загубил
Коментари Харесай

Франсис Тиафо в крайна сметка загуби, след като мислеше, че ще победи Тейлър Фриц на US Open

НЮ ЙОРК (AP) — Франсис Тиафо счита, че е изгубил от Тейлър Фриц на US Open, тъй като ненадейно му хрумна в петък нощ, в която той беше покрай успеха и достигането до първия си край в шампионат от Големия шлем.

„ В предишните мачове, преди, мислех единствено за това какво е належащо да победи, ” сподели Тиафо, „ вместо да мисли за това, което евентуално следва. ”

Тиафо стигна до два мача, с цел да завоюва победа в своя напълно американски полуфинал във Флашинг Медоус, само че се оправи със комбинация от крампи и нерви, които изиграха роля в неговото привършване в късия завършек на резултата 4-6, 7-5, 4-6, 6-4, 6-1 против Фриц.

„ О, дребосъче. Трудно е. Наистина е доста мъчно. Наистина, в действителност мъчно за преглъщане. Този ще боли в действителност, в действителност доста “, сподели Тиафо, който също загуби в пет сета на полуфиналите на US Open преди две години против Карлос Алкараз. „ Искам да кажа, смятах, че довечера сигурно съм по-добрият състезател. “

Той беше в огромна част от мача и откакто поведе два къ...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР