НЮ ЙОРК (AP) — Денис Шродер и Дориан Фини-Смит отбелязаха

...

Шрьодер и Фини-Смит вкараха по 20 точки при победата на Нетс със 112-107 над 76ers с кратки играчи

НЮ ЙОРК (AP) — Денис Шродер и Дориан Фини-Смит означиха по 20 точки, а Бруклин Нетс победиха Филаделфия 76ърс 112-107 във вторник вечер.

Лони Уокър IV добави 19 точки, а Ник Клакстън имаше 17 точки и 10 битки за Нетс, които се върнаха бързо след едва показване в понеделник при 106-102 домакинска загуба от Мемфис. Те се възползваха от непълен тим на Филаделфия, който пропусна и двете си Мача на звездите, като гардът Тайрийс Макси беше одраскан рано във вторник заради мозъчно разтърсване.

Микал Бриджис вкара 15 точки, а Фини-Смит имаше 12 през четвъртата четвърт за Нетс, които завоюваха нужната домакинска победа, преди да изиграят идващите си шест – и 10 от идващите си 11 – на посетители, с Barclays Center, хазаин на игри от колежански баскетболни шампионати.

Kelly Oubre Jr. означи рекордните за сезона 30 точки за 76ers, които завоюваха две следващи победи. Тобиас Харис добави 18.

Макси удари главата си в коляното на състезател, откакто се подхлъ...