НЮ ЙОРК (AP) — Антъни Рицо прекъсна продължителна силна суша

...

Хоумър на Рицо с 2 ръна в първи 4-рън води Yankees над Athletics 4-3

НЮ ЙОРК (AP) — Антъни Рицо прекъсна продължителна мощна суша с хоумър с два ръна, който приключи първия ининг с четири ръна, а Ню Йорк Янкис удържаха победа с 4-3 над Оукланд Атлетикс във вторник вечерта.

Ден откакто бяха изключени за четвърти път в първите си 23 мача, Янкис изостанаха, когато Сет Браун записа дубъл на RBI в първата игра против Маркъс Строман (2-1).

Джанкарло Стантън имаше зелена двойка против Пол Блекбърн (2-1) в долната част, а Рицо означи втори гол за сезона и първият му от 7 април. Той имаше единствено един спомагателен базов удар в 54 борби сред домакините.

Блекбърн не беше позволил хоумрън в четири предходни старта този сезон.

Строман (2-1) означи девет – най-вече от деветте от Ню Йорк Метс против Сан Франциско на 17 август 2021 година Ший Ланжелиърс означи като хазаин във втория, а Лорънс Бътлър в четвъртия.

Рон Мариначио, Кейлъб Фъргюсън, Денис Сантана и Клей Холмс комбинираха 3 2/3 безуспешни ининга, като Холмс означи два удар...