НЮ ЙОРК (AP) — Анфърни Саймънс имаше 38 точки и

...

Саймънс вкара 38, Трейл Блейзърс почти безупречно в продълженията, за да победят Нетс със 134-127

НЮ ЙОРК (AP) — Анфърни Саймънс имаше 38 точки и 11 асистенции, Малкълм Брогдън вкара осем от своите 18 точки по време на съвсем безупречния мач на Портланд продължения, а Трейл Блейзърс победиха Бруклин Нетс със 134-127 в неделя.

Джерами Грант добави 27 точки, а Шаедън Шарп записа 21 от пейката за Блейзърс, които прекъснаха поредицата си от четири загуби и завоюваха за първи път от осем мача на открито.

Микал Бриджис означи 42 точки и направи изравнителния скок с 1,5 секунди до края на регламента. Но Портланд по-късно стреля 6 за 7 в продълженията, като Брогдън уцели и трите стрелби, в това число две тройки.

Ник Клакстън имаше 16 точки, 11 битки и четири блокади за Нетс, които изгубиха 11 от последните си 14 мача и играят идващия си в Париж в четвъртък против Кливланд.

Трейл Блейзърс не водеха до четвъртата четвърт и изоставаха с цели 10 през второто полувреме, само че изглеждаха подготвени да се оправят с дългото си занасяне при каране на Шарп, което го направи 115-...