На камерата гълъбите причиняват хаос на американския полет, превозващ 119 пътници
Два гълъби на борда на полет на делта, планувани да летят от Медисън до Минеаполис, провокираха безпорядък и закъснение. Делтата полет 2348 със 119 пасажери и петима членове на екипажа на борда беше подготвена да излети, когато птица беше видяна да се разпали из кабината до цялостния потрес на пасажерите.
Видеоклип, споделен в Instagram, демонстрира гълъб, летящ над главите на пасажерите. Човек стоеше в пътеката, с цел да улови трептящата птица с якето си, до момента в който други крещяха на назад във времето.
Том Кау, флаер, изясни, че гълъбът във видеото е вторият от двамата в равнината, обвързван с Уисконсин.
Описвайки случая, г -н Caw съобщи, че се е качил на Delta Flight 2348 на летището на MSP, когато е чул някой да каже на стюардеса, че в самолета е имал гълъб в самолета. След това капитанът направи известие, потвърждаващо, че гълъб е на борда и че няма опит да се занимава с него.
И по този начин, манипулаторите на багаж се притечеха на помощ и хванаха гълъба. Той сподели...
Прочетете целия текст »




