NYC е VIP. За трета поредна година, базираната в Хонконг

...
NYC е VIP. За трета поредна година, базираната в Хонконг
Коментари Харесай

Най -добрите световни луксозни марки хотелски марки, разкрити за 2025 г. - и № 1 има местоположение Primo NYC

NYC е VIP.

За трета поредна година, основаната в Хонконг мандаринова ориенталска верига оглави листата на най-хубавите първокласни хотели в света. Ултра-ексклузивната квартираща марка има единствено три места в САЩ-и едно е кацнало високо над Columbus Circle в Ню Йорк.

За да определите спечелилите, елитни съветници за пътешестване в Luxury Travel Intelligence (LTI) сътвориха логаритъм за разбор на 130 „ допирни точки “, свързани с първокласния хотелски бранш, в това число цялостната успеваемост на марката, а не за самостоятелно осъществяване на парцели и качество на личния състав и ръководството.

С 40 хотела и непрестанно възходящо портфолио от маркови резиденции в 26 страни и територии, Mandarin Oriental е в действителност световен.

Оригиналният хотел е отворен в Хонконг през 1963 година

Aman Resorts скочиха на няколко петна, преминавайки от пето на второ място, като се нахвърлиха надлежно на българи и Oetker до трето и четвърто.

и Роузъуд мина от осма до закръг...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР