Няма оптимизъм за срещата в нашите редици. Думичката е недоверие,

...
Няма оптимизъм за срещата в нашите редици. Думичката е недоверие,
Коментари Харесай

Манолов за срещата : Не сме оптимисти, надяваме се да вземат единна българска позиция

Няма оптимизъм за срещата в нашите редици. Думичката е съмнение, което тече от 2017 година и в него няма никой почтен, съобщи Димитър Манолов, президенът на КТ " Подкрепа " пред публицисти. 

Манолов съобщи, че ще влезнат с шестте си претенции, дефинирани от хората, които са на автомагистралите. 

На въпроса проблем ли е за тях, че няма представители на всички парламентарни групи, а единствено на ПП-ДБ, ГЕРБ и Движение за права и свободи той отговори, че не е проблем,  просто би им се желало от тях да вземат единна българска позиция по този проблем. 

" Ако тези хора имат ум в главата си ще постъпят по този начин както повелява българският народен интерес ", сподели още той и добави, че той е да имаме ток, което било най-важното. 

" Не толкоз работните места. Най-важната тематика е България да има ток, до тогава тогава, когато стане допустимо тока, който призвеждат тецовете да бъде заместен с нещо друго ", изясни още той. 

Той съобщи, че постоянно е икономочиски преференциален добива на въглища.

" Тогава, когато би трябвало да имаш нещо, което можеш да го нямаш е без значение какъв брой ще платиш, значимо е да го имаш ", безапелационен бе Манолов.

На срещата не се позволяват публицисти, даже и част от протестиращите. Има лист под който с пускат подбрани представители на срещата. 

Според Манолов не би трябвало да е по този начин, срещата би трябвало да е открита и всичко да бъде ясно и транспарантно. 
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР