Жителите на Скарбъроу объркани от репресиите срещу баскетболната мрежа
Няколко поданици на същата улица в Скарбъроу са ядосани и комплицирани, откакто всички са получили вести от града, предупреждаващи ги, че имат единствено три дни, с цел да отстранен баскетболните си мрежи от бордюра след няколко години на естетика с обръчи.
Тони Качиаторе се реалокира в своя квартал Скарбъро-Руж Парк през 2019 година и има както мрежа за баскетбол и хокей в подножието на алеята му от този момент. Тази седмица той получи жълто уведомление от градски служащ, който му сподели, че тези мрежи би трябвало да изчезнат.
Първоначално той беше сърдит и комплициран, сподели той, за какво е определен на улица, където има към дузина домове с сходни мрежи. Оттогава той научи, че всички негови съседи са получили същото предизвестие, само че разочарованието му остава.
„ Това е от много време, децата се възползват добре от него “, сподели Качи...
Прочетете целия текст »




