НСА победи Спартак (Варна) с 32:30 (18:16) и спечели бронзовите

...

Хандбалният Спартак изгуби мача за третото място в турнира за Купата

НСА победи " Спартак " (Варна) с 32:30 (18:16) и завоюва бронзовите медали в шампионата за Купата на България по хандбал за мъже в Гоце Делчев.

Двубоят беше оспорван в огромни интервали, само че в края възпитаниците на Емил Аврамов демонстрираха по-добра успеваемост и победиха. Столичани взеха задатък от 16:11 през първата част, само че до почивката разрешиха на противника да редуцира изоставането си до 16:18, написа Sportal.bg.

Със мощно начало на второто полувреме варненци стигнаха до поврат и поведоха с 24:21, само че НСА изравни за 24:24 и по-късно мачът продължи гол за гол. Последното тъждество пристигна пет минути и половина преди края при 29:29, след което софиянци вкараха три следващи попадения и с това си подсигуряваха триумфа.

Финалът между защитаващия трофея си " Локомотив " (Варна) и домакините от " Пирин " (Гоце Делчев) стартира в 13 часа.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТСПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!

ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ съдебна експертиза ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html