Новото попълнение на ЦСКА Джеймс Ето`о сподели, че в отбора

...
Новото попълнение на ЦСКА Джеймс Ето`о сподели, че в отбора
Коментари Харесай

Джеймс Ето'о: Искам да стана шампион с ЦСКА

Новото попълнение на ЦСКА Джеймс Ето`о показа, че в тима ще се опитат да нападат купата и присъединяване в оссновната фаза на Шампионска лига.

Бившият футболист на Ботев Пд разяснява успеха на " алените " над Локо Сф с 3:0 в " Надежда " и разкри, че има възприятието, че е част от този тим от една година.

" Наистина съм благополучен да съм тук. Чувствам се превъзходно. Съотборниците ми оказват помощ да се интегрирам по най-хубавия метод и мога да кажа, че първите ми усещания от всички в ЦСКА са превъзходни ", показа футболистът.

" ЦСКА е доста огромен клуб, съставът е цялостен с качествени футболисти, тъй че нямах никакви съмнения. Зареден съм с голяма упоритост да съумея тук. Разбира се, признателен съм на Ботев за всичко, което направиха за мен. Имам огромни цели. Искам да съм първенец, желаеме да се опитаме да влезем в Шампионската лига. В клуб като ЦСКА няма по какъв начин да имаш други упоритости, просто е невероятно. Знаем какъв брой доста хора ни поддържат и какви са фантазиите им ", показа още той пред " Мач Телеграф ".
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР