Ново поражение записа Карнобат в домашни условия, този път в

...

Станимир Баев с гол и асистенция при успех на Несебър

Ново проваляне записа Карнобат в домашни условия, този път в районен дуел против Несебър в мач от 13-ти кръг на Югоизточна Трета лига. Домакините изгубиха с 1:2, като головете паднаха до 60-та минута на мача. Загубата остави карнобатлии в некомфортна позиция във краткотрайното класиране – предпоследно, 17-то, място с актив от 9 точки. Любопитното е, че Карнобат продължава да е с по-добри индикатори като посетител, като триумфи са реализирани точно на открито – в Димитровград и Карлово. Янек Кирилов поведе Несебър напред в резултата за 0:1 в 39-та минута, когато бе изведен на стрелкова позиция от Станимир Баев. Именно Станимир Баев удвои за 0:2 в 49-та минута след чудесно изпълнен фаул. Димитър Петров понижи на 1:2 в 51-ва минута, когато откри междина в защитата на гостите. За гостите Станислав Жеков удари греда в 12-та минута. Петър Колев, Ясен Тузаков, Стоян Калев и Георги Калоянов насочиха удари към несебърската врата, само че топката летеше в навън или бе хващана от вратаря Павел Колев. Кристиян Бешев, Николай Дросев и Патрик Попов също имаха опция да се разпишат, само че топката бе хващана от Борислав Тотев или бе отвън очертанията на вратата на Карнобат. Макар и в работен ден, на стадиона в Карнобат още веднъж бе маркиран доста добър зрителски интерес, като продължава наклонността за поддръжка на тима, което е похвално, макар неубедителното показване, по отношение на резултатите досега. Карнобат: Борислав Тотев, Пламен Димитров, Стоян Калпаклиев, Ясен Тузаков, Трендафил Момчилов, Димитър Петров, Георги Калоянов /61 – Денислав Минчев/, Пламен Киров, Стойко Колев, Петър Колев /75 – Антон Атанасов/, Георги Бинев /51 – Стоян Калев/ Несебър: Павел Колев, Станислав Жеков, Али Ахмед, Симеон Баев, Николай Дросев /83 – Гроздан Иванов/, Янек Кирилов /71 – Патрик Попов/, Димитър Попов, Даниел Бенчев, Станимир Баев /57 – Руслан Господинов/, Кристиян Бешев, Али Алиев Югоизточна Трета лига 13 кръг, четвъртък 24 октомври  Карнобат 1:2краен резулат  Несебър