Новият нападател на Левски Стивън Петков сподели първите си думи

...
Новият нападател на Левски Стивън Петков сподели първите си думи
Коментари Харесай

Новият №9 на Левски: Дано името ми е изписано по-често на таблото

Новият нападател на Левски Стивън Петков показа първите си думи като състезател на Левски пред клубната телевизия на " сините ". " Чувството е ужасно. Нищо ново за мен. Радвам се, че с помощта на моята организация и най-много на моя сътрудник, направиха от невъзможното допустимо, а то е това да се появя през днешния ден тук ", съобщи Петков.
" Направи ми положително усещане, че с упоритостта на Левски, с решението на моя тим в Португалия да играя на равнище Първа лига. Нещата се развиха по добър метод и ето, че се оказах на " Герена ". Аз съм максималист и постоянно съм си поставял много високи цели в живота, както и в кариерата. Хубавото е, че моите се препокриват с тези на Левски. С дълготрайния опит в чужбина се надявам да оказа помощ много на тима ", добави нападателят.

" Емблемата и клубът не са безразлични за мен. На хората мога да им пожелая две неща. Първото е да бъдат здрави, тъй като когато са здрави, могат да вършат това, което обичат. И на второ място е по-често да виждат името ми, изписано откъм гърба на таблото ", приключи деветката. efbet Лига 6 кръг, събота 19 септември  Левски 21:00предстои  ЦСКА 1948
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР