Новият жилищен комплекс на Планекс“ ЕООД Панорама парк“ получи Акт

...
Новият жилищен комплекс на Планекс“ ЕООД Панорама парк“ получи Акт
Коментари Харесай

Жилищният комплекс Панорама парк“ на Планекс“ ЕООД вече с Акт 14

 Новият жилищен комплекс на " Планекс “ ЕООД " Панорама парк “ получи Акт за приемане на структурата /Образец 14/, като след изцяло приключения недодялан градеж, строителната работа продължава с бързи темпове и в период. Извършват се действия по монтиране на дограма, слага се фасадната изолираност, построяват се вътрешните стени и съоръжения по последните етажи. След по-малко от година, желанието на доста варненци за живот в успокоение и сигурност, измежду парковата среда и красива панорама към залива, ще стане действителност.

Комплексът, съчетаващ уют, успокоение и качествено строителство, се намира в кв. " Бриз-юг “ във Варна, на втора линия от бул. " Васил Левски “, с комфортен и бърз достъп до спирки на градския превоз, хипермаркет, спортна зала, учебни заведения и детски градини.  

" Панорама парк “ разполага с многообразие от двустайни, тристайни и четиристайни жилища с повърхност от 65 до 220 кв. м. Те са проектирани с просторни дневни и необятни спални, с огромни " френски “ прозорци, пропускащи обилно слънчевата светлина в пространствата. За удобството на всяко домакинство в жилищата има обособени спомагателни места за предпазване.

Апартаментите се оферират, приключени по БДС, с построен тръбен път за климатична мултисплит система, оптични връзки за интернет и TV, входни порти " Премиум клас “, PVC дограма с нискоемисионно К-стъкло. За облекчение на бъдещите притежатели още при проектирането е помислено за разположението на външните климатични тела. За тях е обособено особено място до стълбищните кафези на всеки вход, като по този начин се подсигурява по-нисък звук по време на работа и по-лесен ремонт при възможни повреди.

За да се подсигури високо равнище на сигурност и сигурност, в " Панорама парк “ се построява цялостна автоматизирана система за надзор на достъпа, видеонаблюдение и следене работата на всички общи уреди. В постройката са обезпечени задоволителен брой подземни и външни места за коли и колела.

Качественото строителство е обезпечено от " Планекс “ ЕООД, която е по едно и също време строител и вложител в плана. По този метод е построена цялостна процедура за надзор на качеството – от проектирането, през осъществяването, до избор на най-подходящите строителни материали и технологии.

Строителството на жилищен комплекс " Панорама парк “ започва през лятото на 2019 година и ще се осъществя на два стадия. Етап 1 е с очакван период за въвеждане в употреба през март 2021 година

Разгледайте жилищата в жилищен комплекс " Панорама парк “ на " Планекс “ ЕООД, с цел да изберете своя нов дом измежду уют и хубост.

Информация за парцелите за продажба може да получите в офиса на отдел " Продажби “ на " Планекс Инвест " ООД - ул. " Любен Каравелов “ 55, на тел. 052/610 746, 088 212 2 212, ел. поща: [email protected] или в уеб страницата на обекта www.PanoramaVarna.bg  Рекламна обява РЕКЛАМНА ПУБЛИКАЦИЯ

Коментари (0)Коментатори (0) публикувай коментар Трябва да се регистрирате, с цел да коментирате тази публикация. Ако към този момент имате регистраци
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР